Menu serwisu
Strona Główna
Akademia zdrowia
Pływanie
Halowa PN
Obiekty
Cenniki
Galeria
Dojazd
Kontakt
Linki
Podkarpacki Okręgowy ZTS
Szkolny Związek Sportowy
Ośrodek Kultury N.Sarzyna
Aquarius - Nurkowanie
Nasz Orlik - 2012
SKGK - Przygoda
Nowa Sarzyna
Świat Muzyki
Sarzyna. info
Green Velo
MZKS Unia
PUKS Arka
Biblioteka
NSNet
Lider
Miejsce Przyjazne Rowerzystom
Admin-Cup 2018

  W sobotę 13.01.2018r. w hali sportowej nowosarzyńskiego MOSiR-u, dwanaście zespołów reprezentujących administratorów klubowych stron internetowych oraz środowisko dziennikarzy sportowych rywalizowało w dziewiątej edycji turnieju "Admin-Cup". Współzawodnictwo z udziałem drużyn  z Poznania, Krakowa, Kielc, Rzeszowa, Tarnobrzega, Kraśnika,Tychów, Mielca i Nowej Sarzyny zakończyło się wygraną gospodarzy, którzy w finale pokonali AROR SPORT KRAKÓW. Wyniki, galeria zdjęć oraz inne informacje dotyczące organizatorów i sponsorów imprezy dostępne są na stronie MZKS UNIA .

III Grand Prix Podkarpacia Seniorów
 W niedzielę 14.01.2018 r. w hali sportowej MOSiR-u rozegrane zostało III Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym organizowane przez Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego. Warto podkreślić, że po licznych wojewódzkich rozgrywkach w kategoriach dziecięcych i młodzieżowych, po raz pierwszy w Nowej Sarzynie  walczyli najlepsi podkarpaccy seniorzy. W stojącej na wysokim poziomie rywalizacji decydującej o awansie do Grand Prix Polski najlepsi okazali się Katarzyna Królikowska z GMKS Strzelec Frysztak oraz Tomasz Lewandowski z AZS Politechnika Rzeszów. Więcej 
W zawodach wystartowała również 6-cio osobowa grupa młodych reprezentantów PUKS ARKA Łętownia ./Klubowa relacja/
Mikołajkowe Zawody Pływackie
  W dniu 17 grudnia 2017r. na pływalni MOSiR-u w Nowej Sarzynie odbyły się MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE. W 25  konkurencjach indywidualnych rywalizowało ponad 60 dzieci z roczników 2012 - 2002 reprezentujących UKS Olimp Leżajsk i organizatorów imprezy tj; Szkoły Sportów Wodnych ''Pływak" Dariusz Jaromin oraz Szkoły Pływania ''REKIN'' Tomasz Pudełkiewicz. /Wyniki poniżej/.
Czytaj całość...
Przedświąteczne Zawody Sportowe

  Przedświąteczny okres obfitował w liczne rozgrywki sportowe dzieci i młodzieży organizowane na obiektach nowosarzyńskiego MOSiR-u przez Podkarpacki SZS i lokalne stowarzyszenia. W dniach 13 i 19 grudnia  odbyły się Rejonowe IMS oraz Wojewódzki Finał Licealiady w tenisie stołowym. W piątek rozegrano gminny turniej  piłki siatkowej Gimnazjalistów, a w sobotę najmłodsi adepci piłki nożnej kończyli tegoroczną edycję halowych mistrzostw MiGm. Nowa Sarzyna. W niedzielę 17 grudnia w godzinach porannych odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie organizowane przez współpracujące z MOSiR-em Szkoły Pływackie, natomiast po południu w hali sportowej rywalizowali trampkarze w Świątecznym Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez MZKS UNIA N. Sarzyna.

Mikołajkowy Turniej Piłkarski
   Informujemy, że w  sobotę tj: 9.12.2017 r.w hali sportowej  MOSiR-u odbył się Mikołajkowy Turniej Piłkarski chłopców urodzonych w latach 2007 i mł. W rozgrywkach rywalizowały zespoły Orlika Rudnik, Rotundy Krzeszów, Azalii Wola Zarczycka, Unii-Elektrociepłowni i Orlika-MOSiR N. Sarzyna /Wyniki i Fotogaleria/
  
III Nowosarzyńska Jedenastka
  W dniu 4.11.2017 r. amatorzy biegów długodystansowych i nordic walkingu rywalizowali w III edycji "Nowosarzyńskiej Jedenastki" organizowanej z okazji Święta Niepodległości.  Wyniki oraz szczegółowe informacje dotyczące uczestników, organizatorów i sponsorów imprezy na stronie: bieg.sarzyna.info .
Pamiętaj
Każda osoba przed wejściem na pływalnię zobowiązana jest do dokładnego umycia ciała pod natryskiem (mydło, szampon).
Złote myśli
Trzeba żyć tak, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.

Harmonogramy
Kalendarz imprez
Harmonogram pływalni
Harmonogram hali sportowej
Harmonogram siłowni
Harmonogram - Orlik 2012
Basen
211.JPG
Hala
IMG_0452.jpg
Rozmaitości
image056.jpg
Licznik odwiedzin
1388271 odwiedzających od lipca 2006
 

© 2006 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie // Autor: Radosław Utkała
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License. // Design: Digital Eye Template