Menu serwisu
Strona Główna
Akademia zdrowia
Pływanie
Halowa PN
Obiekty
Cenniki
Galeria
Dojazd
Kontakt
Linki
Podkarpacki Okręgowy ZTS
Szkolny Związek Sportowy
Ośrodek Kultury N.Sarzyna
Aquarius - Nurkowanie
Nasz Orlik - 2012
SKGK - Przygoda
Nowa Sarzyna
Świat Muzyki
Sarzyna. info
Green Velo
MZKS Unia
PUKS Arka
Biblioteka
NSNet
Lider
Miejsce Przyjazne Rowerzystom
Wakacyjny Turniej Piłkarski Orlików

  W dniu 18.07.2018 r. na boisku "Orlik 2012" odbył się Wakacyjny Turniej Piłkarski Orlików z udziałem Azalii W. Zarczycka, ORLIKA i MZKS Unia N. Sarzyna oraz przebywającego w Nowej Sarzynie na zgrupowaniu UKS-u Górnika Siersza. Organizatorem wakacyjnego współzawodnictwa chłopców z roczników 2007 i młodszych był MZKS Unia oraz Lokalny Animator Orlika - Zdzisław Baran. Końcowa klasyfikacja i wyniki turnieju.

Zakończenie Postoju Krytej Pływalni

Informujemy, że kryta pływalnia MOSiR-u wznawia działalność w poniedziałek16 lipca.

Komunikat z Orlika

  Informujemy, że w okresie wakacji kontynuowane są ogólnodostępne zajęcia piłkarskie dla dziewcząt i chłopców prowadzone przez Animatora Orlika. Dziewczęta w wieku gimnazjalnym spotykają się w środy i piątki, natomiast chłopcy z roczników 2007 i młodszych trenują we wtorki i czwartki o godzinie 1000. Ponadto podopieczni Zdzisława Barana rozgrywają mecze w Dziecięcej Lidze Powiatowej oraz uczestniczą w wakacyjnych turniejach organizowanych w okolicznych  miejscowościach.

Postój technologiczny pływalni

   Informujemy, że tegoroczny postój technologiczny pływalni krytej MOSiR-u zaplanowany został na okres  3-15 lipiec.  W okresie postoju sauna, siłownia i sale sportowe będą udostępniane na dotychczasowych zasadach, natomiast amatorom pływania polecamy baseny odkryte MZKS Unia, które od 50-ciu lat w okresie wakacji oferują lokalnej społeczności bezpieczne warunki do nauki pływania, rekreacji i aktywnego wypoczynku nad wodą . 

XIX Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego

 W dniach 23 i 24 czerwca 2018 r. w hali MOSiR-u odbędzie się XIX Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego  stanowiąca  Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów . W dwudniowej imprezie organizowanej przez POZTS w Rzeszowie rywalizować będą  zawodniczki i zawodnicy  z wszystkich kategorii wiekowych oraz osoby na wózkach. Zapisy i szczegóły organizacyjne .

Mini Park Rozrywki

 Informujemy, że w dniach  20 - 24 czerwca 2018 r. w godzinach 1100-2000 na terenach obok kompleksu "Orlik" dostępne będą atrakcje Mini Parku Rozrywki "Słońce". W ofercie dedykowanej młodszym dzieciom między innymi: karuzele, kolejki, samochody elektryczne, trampoliny, zjeżdżalnie, kule wodne itp.

Pamiętaj
Każda osoba przed wejściem na pływalnię zobowiązana jest do dokładnego umycia ciała pod natryskiem (mydło, szampon).
Złote myśli
Młodość przesycona jest przyszłością, wiek dojrzały teraźniejszością, a starość przeszłością.
Harmonogramy
Kalendarz imprez
Harmonogram pływalni
Harmonogram hali sportowej
Harmonogram siłowni
Harmonogram - Orlik 2012
Basen
130.JPG
Hala
IMG_0433.jpg
Rozmaitości
image033.JPG
Licznik odwiedzin
1430239 odwiedzających od lipca 2006
 

© 2006 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie // Autor: Radosław Utkała
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License. // Design: Digital Eye Template