Menu serwisu
Strona Główna
Akademia zdrowia
Pływanie
Halowa PN
Obiekty
Cenniki
Galeria
Dojazd
Kontakt
Linki
Podkarpacki Okręgowy ZTS
Szkolny Związek Sportowy
Ośrodek Kultury N.Sarzyna
Aquarius - Nurkowanie
Nasz Orlik - 2012
SKGK - Przygoda
Nowa Sarzyna
Świat Muzyki
Sarzyna. info
Green Velo
MZKS Unia
PUKS Arka
Biblioteka
NSNet
Lider
Miejsce Przyjazne Rowerzystom
XIII Halowe Mistrzostwa Miasta i Gminy Nowa Sarzyna
  Zespoły piłkarskie zainteresowane zimowym współzawodnictwem zapraszamy do udziału w XIII Halowych Mistrzostwach Miasta i Gminy Nowa Sarzyna. Zapisy do dnia 30.11.2018r. u Animatora Orlika - tel. 512430275.
Kampania "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej"

   Informujemy, że  w dniach 21-22.11.2018r. na obiektach nowosarzyńskiego MOSiR-u,  Wojskowa Komenda Uzupełnień w Nisku rozstawi Punkt Promocyjny w ramach kampanii informacyjnej Ministerstwa Obrony Narodowej pod hasłem: „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. W czasie wystawienia punktu promocyjnego, zainteresowani będą mogli uzyskać informacje w zakresie naboru do zawodowej, terytorialnej i okresowej służby wojskowej oraz naboru do uczelni wojskowych. Więcej na stronie  WKU Nisko.

IV Nowosarzyńska Jedenastka
  W dniu 10.11.2018 r. młodsi i starsi amatorzy biegów długodystansowych i nordic walkingu rywalizowali  w IV edycji " Nowosarzyńskiej Jedenastki " organizowanej w ramach gminnych obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Najszybciej 11 km trasę pokonał Krzysztof Młynarski z Tarnogóry, a w gronie blisko 300 uczestników, wyjątkową rocznicę uczcili najwybitniejsi lekkoatleci związani obecnie i w przeszłości z Nową Sarzyną: Jan Krauz multimedalista Igrzysk Paraolimpijskich oraz wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata Weteranów,  niezmordowana Zofia Turosz i Ryszard Dryps. Końcowe klasyfikacje oraz wyniki poszczególnych kategorii wiekowych, a także informacje dotyczące uczestników, organizatorów i sponsorów biegowej imprezy na stronie: bieg.sarzyna.info
Gminne Współzawodnictwo Pływaków

  W  dniu 27 października 2018 r. w godzinach 1000-1200 na pływalni  MOSiR-u w ramach Gminnych  Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej rywalizować będą szkolne sztafety dziewcząt i chłopców 8x25m oraz najlepsi specjaliści w stylach dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym na dystansie 50 m.

Grand Prix Podkarpacia Młodzików i Juniorów

  W dniach 27-28.10.2018 r. w hali sportowej nowosarzyńskiego MOSiR-u najlepsi podkarpaccy tenisiści i tenisistki stołowe kategorii młodzik  i junior rywalizowali w turniejach z cyklu Grand Prix  organizowanych przez POZTS w Rzeszowie. Komunikaty organizacyjne i wyniki - /Młodzik/, /Junior/.

Rodzinny Piknik Sportowy

  Z okazji Narodowego Dnia Sportu, w dniu 6 października na obiektach „Orlik 2012” zorganizowano Rodzinny Piknik Sportowy dla najmłodszych piłkarzy Unii Nowa Sarzyna i Azalii Wola Zarczycka. W programie imprezy przygotowanej przez Animatora Orlika, Prezesa MZKS Unia oraz Rodziców młodych adeptów piłki nożnej obok piłkarskiego współzawodnictwa znalazły się liczne konkursy sprawnościowe i kulinarny poczęstunek. Szczegółowa relacja .

Pamiętaj
Każda osoba przed wejściem na pływalnię zobowiązana jest do dokładnego umycia ciała pod natryskiem (mydło, szampon).
Złote myśli
„Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu!”

Harmonogramy
Kalendarz imprez
Harmonogram pływalni
Harmonogram hali sportowej
Harmonogram siłowni
Harmonogram - Orlik 2012
Basen
Zawody_plywackie.JPG
Hala
IMG_0425.jpg
Rozmaitości
image010.JPG
Licznik odwiedzin
1456187 odwiedzających od lipca 2006
 

© 2006 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie // Autor: Radosław Utkała
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License. // Design: Digital Eye Template